stargreenovi stránky

zdarec vítejte na mé stránce je tu pár různích zajímavích rubrik

telekinéza

Koule energie PSI

Spoutání energie do tvarů vytvořené vaší myslí je nejvíc používáno při tvoření koulí energií PSI. Tohle je způsob, jak se naučit uzavřít energii. Dejte ruce před sebe, jako byste mezi nima něco drželi a pak si představte, jaky byste byli pípa energie a nechte jí odtéct skrz ruce do energické koule, kterou si představíte mezi dlaněmi. Dokonce, i když jí nemůžete vidět, tak nemusí být dost silná a měli byste přidat víc. Nedělejte si starosti, že jí nevidíte, protože ze začátku nemá nikdo dostatek sil udělat jí viditelnou. Můžete si říct, že děláte tyto koule zaměřením pozornosti na vaše ruce. Ty se oteplí a vaše ruce se budou trošku chvět. Jestliže vás ruce bolí, nedělejte si s tím starosti, to je normální. Zkuste vytvořit energetické koule během různých pocitů a sledujte změny. Jednou až uvidíte energetické koule, tak můžete měnit jejich barvu a tvar. Budete moci, cokoli chcete.

Poznámka: Ochranné štíty jsou dělány stejnou metodou. Energie vás obklopuje, vytvořili jste si kolem sebe jakési ochranné pole. Škodlivá energie se odrazí a vrátí k tomu, kdo ji vyslal. Pokud toto potřebujete vytvořit, neuzavírejte se úplně a dovolte, aby pozitivní energie proudila oběma směry.

Cvičení: související s pohybem předmětů:
Nebo zkuste tento pohyb energií. Vytvořte si kouli enerie PSI a položte před sebe něco lehkého, třeba tužku, balónek atd. Zformujte energickou kouli a zhuštěte její energii, jak jen to je možné. S energickou koulí mezi rukou a předmětem suňte tento předmět a nezapomínejte, že se samozřejmě nesmíte dotýkat rukou!

NO a jestli můžu, tak vám určo doporučuju se podívat na tento odkaz!!! http://astral.mysteria.cz/video/legends3ghosts.swf

Jak na PSI - Wheel

Od prvního článku, který jsem napsal, jsem se toho naučil MNOHO. A teď přišel čas všechno vám to říct! Celý tenhle článek je založen na zkušenostech mých vlastních a zkušenostech lidí, kteří mě naučili nějaké ty skvělé věci. Pokud si myslíš že metoda, kterou v tomhle článku popisuju, je špatná, pak napiš svůj vlastní článek a pošli mi ho. Jinak prostě pokračuj.

Co potřebuješ vědět.

Ze všeho nejdřív - pokud máš ve své hlavě všelijaké teorie o TK, zapoměň je. NIKDO neví jak funguje. Je mnoho lidí, kteří věří, že to opravdu vědí, ale to může pomoci jen JIM, ne tobě. Doporučuju ti zkusit přijít na to sám, zkušeností. Nedovol ničemu stát ve tvé cestě naučit se něco nového.

Nyní je zde několik věcí které ti chci říct. Musíš rozvinout rozdílné "dovednosti", aby byla tvá schopnost TK dobrá. Má to co dělat se sílou TK, se silou, kterou používáš (tok tvé energie), která ti umožní pohybovat těžšími předměty. A potřebuješ být schopen soustředit (zaměřit) sílu vůle(mysli) aby tvá síla (tok energie) směřovala do určitého směru, a a udržet ji, aby do toho směru směřovala. Někteří dokáží pohybovat těžkými objekty,ale nejsou schopni pohnout s nimi směrem, kterým chtějí. Další dokáží otáčet s psi-wheelem všemi směry kterými se jim zachce, ale neumí pohnout s ničím těžším. Když chceš být schopen něco kutálet, budeš muset přizpůsobit svou sílu aby šla do jednoho směru delší čas, a musí být také silná. Ale abys byl toho všeho schopen, musíš být "propojen"(napojení se na objekt, popsáno níže. dále jednoduše "spojení") s objektem, se kterým pohybuješ. Samotné spojení je dost jednoduché, většinou je to jen záležitost dívání se na předmět, koncentrování se na něj na malou chvíli. Poté, co je spojení navázáno, koncentrování se na něj již není nezbytné, nýbrž může pomoci dosáhnout lepších výsledků. Toto spojení je provedeno tvým podvědomím, takže pokud znáš/ovládáš cvičení podvědomí, může to pomoci.

Nemyslím si, že je užitečné říkat ti JAK tohle všechno může fungovat, protože tě to může zmást. Pokud o tom chceš opravdu znát více teorií, zeptej se ve fóru.

Také potřebujes vědět něco DŮLEŽITÉHO. Energie, kterou používáš, je zřejmě používána tvým tělem na rozdílné účely. Budeš-li cvičit příliš mnoho bez přestávek, všimneš si ti začíná být špatně. Tohle se stalo KAŽDÉMU, s kým jsem kdy mluvil, když cvičil TK dost dlouho. Takže, když se tak začneš cítit po dlouhém cvičení, nebo když jsi jen unavený, dej si pohov na den na dva, budeš se cítit lépe a můžeš pokračovat v tréninku! Pokud cvičíš hodně, ujisti se že máš dostatek spánku, protože se nejlépe "dobiješ" právě když spíš.

Začínáme.

Takže, chceš se začít učit TK? Pravděpodobně sis už vyrobil psi-wheel. Pokud ne, udělej ho teď! S téměř nulovým třením, psi-wheel je pro začátek jedním z nejlepších cvičení. Nyní si nejspíš myslíš že budeš muset dělat všechny možné přípravy abys byl připraven dělat TK. Špatně.. přinejmenším pro teď. Je možné, že jsi již nějaké kinetické schopnosti použil aniž bys o nich věděl. Takže, prostě buď klidný a uvolněný, a buď taky šťastný, protože se chystáš naučit něco cool (hustýho pozn. překl.). Ujisti se že jsi v místnosti, kde tě nic nerozptyluje a kde není žádný vánek/vítr, který by mohl ovlivnit psi-wheel.

tip: Tenhle tip mám od Turboloadera, ačkoli ho již používá mnoho lidí: Snaž se udělat větší psiwheel.

Většinou je s větším psi-wheelem jednodušší dosáhnout výsledků. Díky Turbo :)

Navázání spojení a hýbání s kolem.

Psi-wheel dej před sebe a dívej se na něj. Může se začít trochu třást když se na něho díváš dost dlouhou dobu. Ale nic nečekej, pouze se na něj koukej. Skutečně nezáleží na jak dlouho. Jen si prohlédni ten skvělý psi-wheel, který jsi vyrobil! Teď umísti jednu ruku blízko něj, nezáleží jak- udělej to tak, aby ses cítil dobře a pohodlně. Asi jsi na videech viděl, jak to dělají ostatní. Nyní se na wheel podívej znova. Nesnaž se dělat NIC. Nesnaž se koncentrovat, nesnaž se soustředit, nesnaž se používat na wheel nějaký druh síly, nepředstavuj si nic, nic wheelu v duchu neříkej, nepřikazuj, prostě se na něj koukej. Nesnaž se přestat něco dělat, prostě nedělej nic! Právě provádíš spojení s psi-wheelem. Většinou uděláš nejvíc když se NESNAŽÍŠ dělat nic. Nicméně, jak jsem zmínil výše, pokud ovládáš vyčistění myšlenek/stálé spojení s podvědomím, udělej to. Většinou je to stejné jako způsob "nedělej nic", a dovolí to tvému podvědomí dělat svou práci.

Teď, když děláš tohle, můžeš cítit nějaké pocity. MŮŽEŠ, ne MĚL BYS. Až do třetího měsíce tréninku jsem nikdy necítil nic zvláštního. Pocity, které můžeš pociťovat, mohou být něco jako brnění v rukách, studený vánek na rukách a okolo hlavy, a další podobné pocity. Všechno je v pohodě, takže se ničeho neboj. Existují však lidé, které při pokusu pohybovat s předmětem bolí hlava. Toto je pravděpodobně způsobeno přehnaným tréninkem. Když můžes koukat na televizi bez bolení hlavy, tak na psi-wheel se můžeš bez bolestí hlavy dívat taky, že? Takže pokuď tě začne bolet hlava, přestaň, a zkus to znova až se budeš cítit lépe.

Nyní asi chceš psi-wheel roztočit, tedy pokud už se netočí. Je to záležitost dobrého spojení s wheelem a tím, je-li již tvoje schopnost TK dostatečně silná k jeho roztočení. Pokud tomu tak není, budeš muset cvičit. Neptej se a neprohledávej web pro odpovědi, JEDNODUŠE TRÉNUJ. Pokud jsi cvičil půl roku a stále nemáš žádné výsledky, pak bys měl začít zjištovat co asi děláš špatně. Aby byla tvoje TK silnější, musíš TRÉNIT. Pamatuj na to! A co mám na mysli tréninkem? Věc, kterou jsem zmínil předtím! Dívej se na wheel, nečekej NIC a nesnaž se dělat NIC. Navázej s předmětem lepší spojení. Dělejte to dost dlouho, a UVIDÍŠ výsledky. Když je spojení navázáno, je vše na síle vašich schopností a síle TK. Můžeš teď dělat něco jiného, aniž bys wheelu věnoval pozornost, a ono se bude stále točit, protože jsi s ním spojen. Když dokážeš točit s wheelem, můžeš se pokusit určit směr, ve kterém se bude točit. K tomuto můžeš vyzkoušet rozdílné metody. Vlastně jsou ale všechny o tom samém. Není jednoduché to vysvětlit, ale budeš muset použít sílu vůle/mysli (willpower). Tady příchází na řadu část "just do it"(jiný článek). Když točíš s wheelem v určitém směru a máš ho naprosto pod kontrolou, prostě to děláš, PŘEJEŠ si to, chceš to (willing it :/). Nic míň, nic víc. Pokud budeš zkoušet různé triky a metody, je možné wheel nebude dělat nic z toho, co si budeš přát. Mluvím o řvaní v hlavě, mluvení k wheelu, představování si - nevěřím na to. Tyhle věci jsou schopny ti pomoct, ale je to jako použít delší cestu ke stejnému cíli.

Ovládání směru

Abys byl schopný ovládat směr toku energie TK, taky musíš cvičit. Jak? No, je pár věcí které mohou učení trochu urychlit. Ale měl bys být schopen psi-wheel alespoň trochu rozechvět a možná trochu roztočit. Pokud to nedokážeš, nesnaž se nic vylepšovat, protože nemáš co vylepšovat. Jakmile ho dokážeš trochu rozechvět nebo rozpohybovat, když jsi spojený, po několika hodinách tréninku se točit začne. Tehdy přichází čas zkusit ovládat směr, kterým se točí!

Wheel se obvykle točí proti směru hodinových ručiček-pokud používáš pravou ruku. Vyzkoušej to. Wheel trochu roztoč a snaž se "zachytit" pohyb. Nebo kolo malinko roztoč po směru hodinových ručiček, a když se pak bude zastavovat, snaž se "zatlačit" ho nazpět proti směru hodinových ručiček. Pokud se točí špatným směrem, zastav ho prstem a zkus to znova. Tohle funguje, věř mi. Ale všechno chce čas. Pokud cítíš že jsi ztratil spojení, znovu se na wheel soustřeď, a zase neočekávej nic. Pro lepší výsledky budeš potřebovat lepší spojení.

Když budeš tohle všecho trénovat dost dlouho, časem budeš schopný pohybovat wheelem bez použití ruk-y/ou. Vyzkoušej si to teď a vyzkoušej si to později abys viděl co se stane. Ale nezapomeň na tohle: Musíš být TRPĚLIVÝ. Přestože jsi narozen s extrémě silnou schopností TK, budeš muset HODNĚ trénovat abys byl schopen třeba jen kutálet tužkou. Někomu to trvá 10 měsíců, někomu 2 roky. Oh, a také nezapomeň na toto: trénuj, trénuj, trénuj.Telekineze znamená,schopnost pohybovat věcmi silou vůle.Tuhle schopnost má každý z nás,ale je jen na vás jestli se ji naučíte používat v praxi(ale nemyslete si že dokážete hýbat s mrakodrapy.PS:na to by musel člověk vynaložit nespočet energie a takovéto množství naše čakry(viz.kapitola "čakry") nedovedou vyprodukovat).Funguje to asi takhle:Vy propojíte vaše energické pole s energickým polem toho předmětu a dočastně se stává vámi a pomocí mysli s ním mužete pohybovat.Někteří lidé mají některé takové schopnosti rozvinuty už od narození,ale někdo ba naopak po roce pilného cvičení dokáže pohnou třeba je sirkou.Většina lidí je něco mezi těmito příklady.Asi si říkáte,k čemu mi v životě bude pohybování sirkou či rozhoupání provázku ,který je přivěšený na stropě.Odpověď je jasná:Tohle je teprve začátek.......

Co je to telekineze?
Telekineze je schopnost hýbat či posouvat věci na fyzické úrovni pouze silou vůle. Není to okultní záležitost. Schopnost telekineze má každý člověk, ale vlivem moderní společnosti jsme její výuku zanedbávali.

Co můžete dělat s telekinezí?
S telekinezí může hýbat předměty (např. časopisy), dále můžete ohýbat předměty (např. lžičky, tužky). Pokud jste pokročilejší můžete otevírat nebo zavírat okna, vypínat světla atd.

Důležité zásady:
1. Musíte věřit že telekineze je možná. Pokud tomu neuvěříte, nikdy se to nenaučíte.
2. Nesmíte to brát moc vážně. Musíte to brát jako odreagování, hru, nebo něco nepovinného.
3. Nesmíte na sebe být moc tvrdí. Například si dávat přehnané cíle (třeba že do 6 týdnů chcete
vidět první výsledky).
4. Musíte vydržet a nepřestat. Důležitá je trpělivost. (Pokud se ovšem první výsledky,
tím myslím točení PSI-wheelu, nedostaví do 7 měsíců, měli byste hledat, co děláte špatně).
5. Vaše záměry s telekinezí musí být pozitivní. Nesmíte toužit naučit se telekinezi jen proto,
že byste s ní chtěli vykrást banku, nebo na někoho vrhat nože.
6. Je velmi dobré mít rozvinutou imaginaci (více viz. Imaginace). Usnadní to pohybování
předměty a umožní to ovládat směr.

Známé fenomény

Jedna asi z nejznámějších a vědecky testovaných lidí z oblasti telekineze byla Nina Kulagina, ruská žena, která objevila své schopnosti, dovedla je využít a dále rozvíjet.
V roce 1970 konala své pokusy s telekinezí za přítomností parapsychologů G.Pratta a Ch.Ransom. Kulaginová během pokusů dokázala silou vůle pohybovat po stole rozházanými zápalkami, plechovkou, kyvadlem od hodin, cigaretovým pouzdrem, solničkou, vychýlit střelku kompasu apod. A to opakovaně! Některé z těchto pokusů byly zaznamenány na film.
Její experimenty s telekinezí nebyly jediné. Dokázala na neexponované filmy vtisknout značky a písmena pouze silou vůle a navíc přes stínění tvořené 20 mm gumy a 1,5 mm olova. Dále dokázala až na vzdálenost 1 metru působit termicky na okolní osoby, u kterých se na kůži objevily puchýřky a zčervenání.
K pohybování předmětů je potřeba značné koncentrace a vypětí. Během experimentů přesáhl její srdeční rytmus 240 tepů za minutu, zvyšoval se krevní tlak, který narušoval její EEG a docházelo k úbytku váhy.
Další kousky z tohoto oboru patří například ohýbání kovových předmětů. Tímto se proslavil izraelský senzibil Uri Geller, ačkoliv jsou v dnešní době spory, zda se jedná v tomto případě o trik, nebo schopnost. Nicméně, mnoho lidí toto umí předvést a spousta lidem se to podařilo jak na večerním představení, tak i u televizních obrazovek během živého vysílání.
Kvantová fyzika nyní pomalu objevuje něco, co naši předkové považovali za samozřejmé - schopnost měnit a přetvářet své okolí silou vůle. Ohýbání lžiček, posouvání předmětů či zastavení kyvadla hodin je názorný příklad, jaký potenciál se v každém z nás skrývá. Pokud se naučíme využívat svých schopností, pak zdolávání jakýchkoliv překážek by mělo být hračkou.


16.01.2009 15:13:55 - Anri52: Oteto veči si myslím že je pravdí a moc mě zajmá jestli to také dokážu smiley.akurád nejsem asi schopný vyvolat psi-wheel.A nebo nevím jak nato.

co si otom myslíte